מאמרים
כתבות
השוואת משכנתאות ,השוואת מסלולי משכנתאות
השוואת מסלולי משכנתאות שווה לכם המון כסף. למעשה, השוואת משכנתאות היא הפעולה הפיננסית החשובה ביותר שתבצעו בחייכם. אז למה אתם מחכים? צאו לדרך
פורסם בתאריך: 13/03/2013
ContactUsOnFaceBook TwittUs E-MailUs Print

מתי לבצע השוואת משכנתאות
מגיע לכם מזל טוב, אתם עומדים לפני רכישת דירה או בית. אבל עוד לפני שתוכלו להתרווח בסלון החדש, מצפה לכם בקרוב דרך מפרכת: מסלול השוואת מסלולי משכנתאות.  כמובן שביצוע השוואת משכנתאות לא מוטל על כתפיכם. תוכלו להיעזר ביועץ משכנתאות שיפנה לבנקים ויקבל מהם מסלולים שונים בהתאם לדרישתכם (תהלים המכונה גם מכרז משכנתאות), ולאחר ריכוז הנתונים תוכלו לבצע השוואת משכנתאות אפקטיבית.

אולם שלב קבלת הנתונים מהבנקים הוא רק השלב הראשון בעת ביצוע השוואת משכנתאות. בשלב השני תצרכו להפשיל שרוולים ולהמשיך לשלב הבא שך השוואת מסלולי משכנתאות : הביקור בסניף. בניגוד לנתונים שתקבלו במכרז המשכנתאות, שהם תנאים ממוצעים יחסית (גם אם טובים למדי) באמצעות משא ומתן תוכלו להתאים את המשכנתא טוב יותר לצרכיכם, ובמיוחד: לשפר את תנאי המשכנתא. זה גם המקום לשתף את פקיד הבנק בנתוני השוואת משכנתאות שבידיכם (כמובן רק הנתונים הטובים ביותר) ובצורה זו ל'חלץ' ממנו הטבות נוספות.

אם אתם חושבים שבנק אינו מקום למיקוח, או שאתם מרגישים לא בנוח לבצע השוואת מסלולי משכנתאות, אתם טועים טעות חמורה. בבנק מצפים להתמקח איתכם, ומשאירים לעצמם מרווח נאה של תמרון. יתרה מזו, כל אחוז שתצליחו להוריד במו"מ יסתכם במאות שקלים מדי חודש, לאורך תקופה של עשרות שנים. זו גם הסיבה לבצע השוואת משכנתאות מקיפה ככל האפשר, שממצה את האפשרויות השונות שמציעים הבנקים למשכנתאות, ואף גורמים נוספים כמו משכנתאות מסובסדות שמציע משרד השיכון לזכאים ועוד. לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.

באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם.

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
כתבות נבחרות
ייעוץ משכנתא משתלם
רבים מתחבטים האם לשלם עבור יעוץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר כיצד שירותי יעוץ משכנתא יחסכו לכם כסף רב.
יועץ משכנתא לבחירת המסלול הנכון
לרוב הישראלים אין די ידע פיננסי כדי להבין את מסלולי המשכנתא. הפתרון: יועץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר מדוע מומלץ להיעזר בשירותי יועץ משכנתא ואיזה מידע ניתן לקבל ממנו.
לכל הכתבות
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות