מאמרים
כתבות
מחזור משכנתא
מחזור משכנתאות היא פעולה שמומלץ לבצע כל מספר שנים. כל הטיפים בדרך לביצוע מחזור משכנתא מוצלח.
פורסם בתאריך: 13/03/2013
ContactUsOnFaceBook TwittUs E-MailUs Print

משכנתא היא הלוואה הנלקחת לתקופה ארוכה. בתקופה זו תנאי ההלוואה משתנים מספר פעמים. מחזור משכנתא יאפשר לכם למקסם את התנאים הקיימים בשוק  ולחסוך אלפי שקלים באמצעות שינוי תנאי הריבית, משך הזמן ועוד. כיצד מבצעים מחזור משכנתאות.

משך המשכנתא והשפעתו על מחזור משכנתאות: משך החיים של משכנתא נע ברוב המקרים בין עשר שנים לשלושים שנה. ככל שמשך הזמן ארוך יותר, כך תשלמו יותר ריבית. מחזור משכנתא יעיל יגדיל את הסכום שאתם מחזירים מדי חודש כאשר יכולת ההחזר שלכם גדלה, ובכך יקטין את סכומי הריבית שתשלמו לאורך חיי המשכנתא.

גובה הריבית והשפעתו על מחזור משכנתאות: הריבית במשק היא אחד הגורמים העיקריים שמשפיע על גובה ההחזר החודשי של המשכנתא. את הריבית במשק קובע בנק ישראל מדי חודש. כאשר הריבית יורדת כדאי לבצע מחזור משכנתא שיכלול שינוי מסלול המשכנתא בהתאם לריבית המוצעת.

שילוב מסלולים בעת מחזור משכנתאות: לא תמיד יש לבצע מחזור משכנתא מקיף לכלל סכום ההלוואה. בהחלט ייתכן כי תוכלו למחזר רק חלק מהסכום, או חלק מהמסלול  בעת ביצוע מחזור משכנתאות . כך למשל, אם הריבית במשק יורדת ותמהיל המשכנתא שלכם כולל ריבית פריים וריבית קבועה, תוכלו להחליף רק את הרכיב של הריבית הקבועה כדי לנצל את התנאים החדשים.

הותאות בעת מחזור משכנתא: הבשורה הרעה היא שפעולת מחזור משכנתאות עולה כסף. בין רשימת העמלות שעליכם לקחת בחשבון: עמלת ביטול המשכנתא המקורית ועמלת פרעון מוקדם, אגרת פתיחת תיק עבור משכנתא חדשה,  תשלום עבור נסח טאבו, ועלויות נוספות בהתאם לבנק בו אתם פועלים. הבשורה הטובה היא שלמרות עמלות אלו עדיין תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים בעת מחזור משכנתא.

הנחיות כלליות בעת מחזור משכנתאות: פעולת מחזור משכנתא היא פעולה הכוללת חישוב מדוקדק של ההחזר החודשי, והיא מבוססת על הנחות עתידיות לגבי נתונים במשק כגון ריבית בנק ישראל, אינפלציה חזויה ועוד. בעת מחזור משכנתא מומלץ להיעזר במומחה בתחום, ובוודאי לא לקבל החלטות על דעת עצמכם ועל בסיס תחושת בטן.

מה להביא: בעת מחזור משכנתא אל תשכחו להביא תעודות מזהות, מסמכים רלוונטים כגון נסח טאבו, תדפיס חשבון מהבנק שלכם (בעת מעבר בין בנקים), ולוח סילוקין של המשכנתא הקיימת הכולל את יתרת המשכנתא. מחזור משכנתאות הוא לא פעולה מסובכת ויכולה לחסוך לכם בממוצע עשרות אלפי שקלים! לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.

באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם.

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות