מאמרים
כתבות
ייעוץ משכנתא משתלם
רבים מתחבטים האם לשלם עבור יעוץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר כיצד שירותי יעוץ משכנתא יחסכו לכם כסף רב.
פורסם בתאריך: 20/10/2013

יעוץ משכנתא הפך פופולארי בשנים האחרונות. השירות ניתן על ידי מגוון רב של גופים ובעלי מקצוע שמסייעים למקבלי המשכנתא להבין את תנאי ההלוואה, מסייעים להם להשיג תנאים טובים יותר ובעיקר חוסכים להם 'כאב ראש'. יעוץ משכנתא מסייע לנוטלי המשכנתא במספר אפיקים:
1. ניתוח הצרכים במסגרת יעוץ משכנתא מקיף הכולל את סוג הנכס, היקף ההון העצמי וכו'
2. יעוץ משכנתא אמור לנתח באיזה גובה החזר חודשי נוטלי המשכנתא יכולים לעמוד
3. יעוץ משכנתא יבצע מכרז ריביות בקרב הבנקים לקבלת הצעות אטרקטיביות
4. ניתוח ההצעות ובניית מסלולי משכנתא הן חלק נוסף מתפקידו של יעוץ משכנתא
5. סיוע באיסוף הניירת ובחתימה על הטפסים הדרושים במסגרת יעוץ משכנתא


יעוץ משכנתא יכול לחסוך כסף רב, שכן כל שינוי בתמהיל המסלולים או הורדה של הריבית יכול לחסוך לנוטלי המשכנתא עשרות אלפי שקלים לאורך כל תקופת ההלוואה. יתרה מזו, יעוץ משכנתא יכול להצביע על התחייבות חודשית גבוהה מדי של נוטלי המשכנתא שעלולה לסבך אותם בעתיד ולהציע לפרוש את תקופת המשכנתא על תקופה ארוכה יותר. יעוץ משכנתא יכול להצביע על כך שתמהיל המשכנתא שהציע הבנק חושף את נוטלי המשכנתא לעלייה בריבית ולייקור המשכנתא, או להצביע על הזדמנות לקצר את תקופת המשכנתא, למחזר אותה בתנאים עדיפים וכו'.

האם יעוץ משכנתא אמור לעלות כסף? התשובה חיובית בדרך כלל. אומנם  הבנקים, שמעמידים לרשות הלקוחות הלוואות משכנתא לרכישת דירה מסבירים כי בעת לקיחת המשכנתא הם ייעצו לכם בבניית המסלול המתאים ביותר לכם. אולם האמת היא שהם יציבו קודם כל את טובת הבנק בשיקוליהם ולא את טובתכם בכל הקשור לריבית ולתנאי המשכנתא. לכן יעוץ משכנתא אמיתי יכולים לספק רק יועצים עצמאיים שאינם מקבלים תשלום מהבנק שנותן את המשכנתא. יעוץ משכנתא סטנדרטי יעלה החל ממאות ועד אלפי שקלים, תלוי בסוג המשכנתא, במשך הליווי של היועץ את נוטלי המשכנתא ועוד. במקרים מורכבים יעוץ משכנתא יכול לעלות עד עשרת אלפים שקלים. כמובן שפניה אל יעוץ משכנתא משתלם כאשר החיסכון שניתן להשיג גבוה מהעלות של יעוץ משכנתא . ואכן, ברוב המקרים החיסכון משמעותי וגבוה פי כמה.

למה לשים לב בעת בחירת יעוץ משכנתא:
1. ניסיון - האם לנותני שירות של יעוץ משכנתא יש ניסיון אמיתי ולא רק תיאורטי. האם הם עבדו בבנקים או בגופים המספקים אשראי בהיקפים משמעותיים.
2. זמינות ותשומת לב: זוג המבקש לקחת משכנתא מוצף בנתונים רבים, ומגיע לו לקבל ייעוץ נינוח ומפורט. אם הם חשים כי הם מקבלים יעוץ משכנתא 'על רגל אחת' או מזלזל יש לחפש יעוץ משכנתא אחר.
3. אפקטיביות - האם הפניה אל יעוץ משכנתא חסכה בסופו של דבר כסף? האם התקבלה המלצה טובה לתמהיל שונה של מסלולים? אם התשובה שלילית ייתכן שאין צורך בהמשך השירות.
4. סקר שוק - נסו לגשש את השוק ודברו עם מספר ספקים של יעוץ משכנתא. השונות רבה בשוק תסייע לכם לבחור יעוץ משכנתא המתאים לכם, ויכול לחסוך לכם כסף רב.

מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות מומחה שיכול לחסוך סכומי כסף ניכרים. לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.

באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם.

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
כתבות נבחרות
ייעוץ משכנתאות חוסך כסף
מתכוננים לקבל משכנתא? ייעוץ משכנתאות הוא תחנה הכרחית בדרך לקבלת החלטה מושכלת. בדף זה יוסבר כיצד ייעוץ משכנתאות יוכל לסייע לכם לחסוך כסף
ייעוץ משכנתא משתלם
רבים מתחבטים האם לשלם עבור יעוץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר כיצד שירותי יעוץ משכנתא יחסכו לכם כסף רב.
לכל הכתבות
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות