מאמרים
כתבות
ייעוץ משכנתאות חוסך כסף
מתכוננים לקבל משכנתא? ייעוץ משכנתאות הוא תחנה הכרחית בדרך לקבלת החלטה מושכלת. בדף זה יוסבר כיצד ייעוץ משכנתאות יוכל לסייע לכם לחסוך כסף
פורסם בתאריך: 24/10/2013

אם אתם עומדים לקבל משכנתא כדאי שתדעו כי ייעוץ משכנתאות הוא תחנה הכרחית בדרך לקבלת משכנתא, אם אתם מעוניינים לחסוך בכסף ולקבל את ההצעה הטובה ביותר.

מדוע חשוב לקבל ייעוץ משכנתאות: חשוב לקבל ייעוץ משכנתאות כיוון שמשכנתא היא הלוואה בעלת אופי מיוחד. מדובר בהלוואה לתקופה של עשר, עשרים ולפעמים אף שלושים שנה. הדירה או הנכס משמשים כבטחון להלוואה, והריבית מחושבת במגוון מסלולים מורכבים. כל שבריר אחוז של שינוי יכול לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בשנה.

כיצד מקבלים ייעוץ משכנתאות: ייעוץ משכנתאות אפשר לקבל כבר בשלבים הראשונים של בירור לגבי משכנתא. יש מספר סיבות מדוע מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ משכנתאות עוד לפני שפונים לבנק:
1. מכרז ריביות :יועץ המשכנתאות יסייע לכם להגיש בקשה למכרז ריביות. מכרז ריביות הוא תהליך בו הבנקים מתחרים על הלקוח, ומציעים לו את התנאים הטובים ביותר באותו הרגע שהם יכולים להציע. המטרה של הבנקים היא להביא את הלקוח לפגישה בסניף ולנסות  להתאים לו מסלולי משכנתא. בעזרת ייעוץ משכנתאות תוכלו לפנות בבת אחת למגוון גדול של בנקים ולקבל הצעות אטרקטיביות.
2. מיון התוצאות: חבנקים השונים מתמחים במסלולים שונים של ריביות משכנתא. בעזרת ייעוץ משכנתאות תוכלו למיין את ההצעות השונות שתקבלו ולהתמקד באלו שמתאימות לכם ביותר.
3. מיקוח: הבנקים מתחרים זה בזה ומציעים ריביות אטרקטיביות אולם הם אינם מציעים בהכרח את הריביות הטובות ביותר שבכוחם לתת. הבנה של עמדת פתיחה זו וקבלת מידע השוואתי בעת ייעוץ משכנתאות יאפשרו לכם להתמקח עם הבנק ולבקש תנאים טובים יותר.

ייעוץ משכנתאות והכסף שלכם: מאחר ומשכנתא היא הלוואה מסובכת יחסית, בהיקף כספי גדול ולאורך שנים, ייעוץ משכנתאות אפקטיבי יכול לחסוך לכם סכומי כסף משמעותיים ביותר של מאות ואלפי שקלים מדי שנה.  לכן מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות מומחה שיכול לחסוך סכומי כסף ניכרים. לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.

באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם.

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
כתבות נבחרות
ייעוץ משכנתאות חוסך כסף
מתכוננים לקבל משכנתא? ייעוץ משכנתאות הוא תחנה הכרחית בדרך לקבלת החלטה מושכלת. בדף זה יוסבר כיצד ייעוץ משכנתאות יוכל לסייע לכם לחסוך כסף
לכל הכתבות
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות