מאמרים
כתבות
טאבו ישיר משכנתאות - כלל משכנתאות
מתכננים לקחת משכנתא ורוצים לדעת מה זה משכנתא מחשבון? בכתבה זו יוסבר כל מה שצריך לדעת על משכנתא מחשבון.
פורסם בתאריך: 03/09/2013

משכנתא היא הלוואה גדולה במיוחד, אותה נוטלים לתקופה ארוכה מאוד, ובדרך כלל בריבית נמוכה יחסית להלוואות אחרות. משכנתא לוקחים בדרך כלל לרכישת דירה או נכס נדל"ן אחר, ומי שמעמיד לרשותכם את ההלוואה הם בדרך כלל הבנקים. מאחר ומדובר בעסקה הפיננסית הגדולה ביותר, מן הסתם, שרוב האנשים מבצעים בימי חייהם, יש משמעות אדירה לפרטים הקטנים של ההלוואה. כדי לוודא כי תקבלו את התנאים הטובים ביותר רצוי להיערך עוד לפני הפגישה עם הבנק, בין השאר באמצעות כלים כגון משכנתא מחשבון הכרות עם לוח סילוקין ועוד.

בדף זה נסביר מהוא משכנתא מחשבון. מדובר בכלי אינטרנטי המסייע לכם לחשב נתונים רבים אודות המשכנתא המבוקשת. כך למשל משכנתא מחשבון מאפשר לחשב את גובה המשכנתא שתוכלו לקבל בהסתמך על יכולת ההחזר, ולהפך: בהסתמך על יכולת ההחזר משכנתא מחשבון יגלה לכם מה גובה המשכנתא שתוכלו לקבל. משכנתא מחשבון מאפשר לחשב את משך ההלוואה. תנאי מפתח בעת שימוש בכלי משכנתא מחשבון הוא שעליכם להזין פנימה את גובה הריבית בה תקבלו את ההלוואה.
משכנתא מחשבון הוא כלי מצוין לביצוע סימולציה של תנאי המשכנתא, להכניס למשוואה את יכולת ההחזר לצד ההון עצמי, ולגבש את הנתונים עוד לפני שפוגשים את פקיד הבנק. משכנתא מחשבון מאפשר להכניס מספר מסלולים ותמהילי משכנתא, אולם יש לקחת בחשבון שהוא אינו כלי מדויק והוא אינו כולל עלויות נוספות. בנוסף, תנאי השוק משתנים וחישובים שבוצעו בכלי כגון משכנתא מחשבון אינם תמיד מעודכנים ליום לקית ההלוואה בפועל. לכן מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות מומחה שיכול לחסוך סכומי כסף ניכרים. לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.
 

באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
כתבות נבחרות
יועץ משכנתא לבחירת המסלול הנכון
לרוב הישראלים אין די ידע פיננסי כדי להבין את מסלולי המשכנתא. הפתרון: יועץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר מדוע מומלץ להיעזר בשירותי יועץ משכנתא ואיזה מידע ניתן לקבל ממנו.
כיצד מחושבת ריבית משכנתא?
מה הן משכנתאות? כיצד מחושבת ריבית? בכתבה זו יוסבר על קרן, הצמדה, משכנתאות ריבית וכל מה שחשוב לדעת כאשר לוקחים משכנתא.
לכל הכתבות
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות