במסגרת הפניה לבנקים העוסקים בתחום המשכנתאות בישראל בוודאי תפנו גם למומחים של בנק מזרחי טפחות משכנתא . בבנק טפחות משכנתא מתהדרים בהטבות רבות וביניהן:
1. ריביות אטרקטיביות שמציע טפחות משכנתא
2. משכנתא מותאמת אישית של טפחות משכנתא
3. כרטיס אשראי טפחות בעל מסגרת אשראי גבוהה המחולקת לתשלומים גבוהים
4. סדנה להכרת עולם המונחים של משכנתאות
5. אתר אינטרנט ובו מידע רב, לוחות למכירה וקניית דירות וניתוחי שוק הנדל"ן

האם למשכנתא של טפחות משכנתא יש יתרון על בנקים? באופן עקרוני התשובה שלילית: טפחות משכנתא לא עדיפה בכל מצב שהוא על משכנתא של בנק אחר. פעמים רבות דווקא ההצעה שתקבלו מבנקים אחרים תהיה טובה יותר מההצעה של טפחות משכנתא ולכן חשוב להשוות ולבדוק את תנאי הריבית המוצעים. כבר בהתחלה כדאי לקבל הצעה מבנק טפחות משכנתא באמצעות ביצוע מכרז ריביות, ולהשוות את ההצעה לתנאים שתקבלו מהבנקים האחרים. מכרז ריביות ניתן לבצע בעזרת יועץ משכנתאות על ידי הרשמה בטופס בדף זה.

כבר בתחילת הדרך תגלו כי קושי מרכזי בבחינת ההצעות של הבנקים לרבות טפחות משכנתא הוא שההצעות של הבנקים שונות זו מזו, המסלולים מגוונים וכך גם משך חיי ההלוואות המוצעות. מה עושים? כדי להתגבר על הקושי הזה יש להשוות ככל האפשר מסלולים זהים. למשל מסלול ריבית קבועה לא צמודה לחמש שנים עם מסלול דומה בבנק אחר וכן הלאה. בין המסלולים שתוכלו לקבל מבנק טפחות משכנתא: משכנתא צמודה בריבית קבועה, משכנתא לא צמודה בריבית קבועה, משכנתא בהרכב מנצח, משכנתא לא צמודה בריבית משתנה, משכנתא צמודה בריבית משתנה אג"ח, משכנתא לא צמודה על בסיס פריים ואחרות.

אם תבחרו לקבל משכנתא מבנק טפחות משכנתא עליכם לדעת כי התנאים הראשונים שקיבלתם ניתנים לשיפור במהלך משא ומתן עם הפקיד של טפחות משכנתא. מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות מומחה שיכול לחסוך סכומי כסף ניכרים. לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.

באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם.