מאמרים
כתבות
יועץ משכנתא לבחירת המסלול הנכון
לרוב הישראלים אין די ידע פיננסי כדי להבין את מסלולי המשכנתא. הפתרון: יועץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר מדוע מומלץ להיעזר בשירותי יועץ משכנתא ואיזה מידע ניתן לקבל ממנו.
פורסם בתאריך: 27/10/2013

נתחיל בבשורות הרעות: מספר הישראלים שמתייעצים עם יועץ משכנתא נמוך ביחס לעמיתיהם במדינות אירופה וארצות הברית וזאת למרות שלעומת מדינות רבות בעולם דווקא בישראל בחירת משכנתא היא אחת ההחלטות המשמעותיות מבחינה פיננסית, ויש שיאמרו בכלל בחיים. גם ההחלטה באילו מסלולים תהיה המשכנתא, יש לה משמעות רבה ביותר. בחירת מסלולים נכונה תאפשר לנוטלי המשכנתא, פעמים רבות זוגות צעירים, להמשיך ולדבוק באורח החיים אליו התרגלו ולשמור על רמת חיים טובה ומאוזנת. לעומת זאת חוסר הבנה בתחום ואי התייעצות עם יועץ משכנתא עלולה ליצור גרעון בתקציב החודשי, ולחייב את נוטלי המשכנתא לוותר על רמת החיים לה הורגלו, לפגוע  בצרכים חיוניים ואף להשפיע לרעה על מצבם הנפשי. אם משקללים את הנתונים כולם ברור כי פניה אל יועץ משכנתא יכולה לחסוך כאבי ראש רבים.

הבשורות הטובות הן שפניה אל יועץ משכנתא הפכה פופולארית מתמיד ויותר ישראלים מבינים את עומק החיסכון שבכוחו של יועץ משכנתא טוב להשיא לרוכשי דירה. כיצד מאתרים יועץ משכנתא? התשובה לכך מורכבת. הבנקים מציעים להעמיד לרשותכם יועץ משכנתא כחלק מתהליך ההלוואה, כאשר הפקיד שמשרת אתכם הוא בעצם יועץ משכנתא. למרות שהשירות ניתן ללא תשלום, רצוי להימנע משירות הניתן בידי יועץ משכנתא של נותן ההלוואה, ובמקום זה לפנות אל יועץ משכנתא עצמאי. השוק רווי ביועצי משכנתא, ותמורת תשלום שמתחיל במאות ואלפי שקלים ניתן לקבל ייעוץ ברמה טובה ולמעלה מזה.

עבודה מול יועץ משכנתא כוללת מספר שלבים:
1. יועץ משכנתא ינתח וילמד את הצרכים והשאיפות של רוכשי הדירה.
2. על יועץ משכנתא מנוסה לאמוד את יכולתם הכספית של הרוכשים, מבחינת יציבות ההון העצמי.
3. יועץ משכנתא רציני ינסה לאמוד את יכולת ההחזר החודשית האמיתית של נוטלי המשכנתא.
4. הגשת מכרז ריביות - פניה לבנק, קבלת ההצעות וריכוזן בידי יועץ משכנתא.
5. חלק מתפקידו של יועץ משכנתא הוא לסייע באיסוף ומילוי הטפסים הדרושים.
6. במקרים רבים יצטרף יועץ משכנתא לתהליך המו"מ מול הבנק עד לקבלת ההלוואה הסופית.

לסיכום, כיום יותר ויותר ישראלים מבינים כי יועץ משכנתא הוא צעד הכרחי בדרך לקבלת משכנתא. לאור סכומי ההלוואה, המורכבות היחסית שלה ותנאי השוק המשתנים תדיר ברור כי אם יועץ משכנתא יצליח לחסוך לכם אפילו שבריר אחוז מדובר בחיסכון משתלם. לכן מומלץ להיעזר בשירותי יועץ משכנתא מומחה שיכול לחסוך סכומי כסף ניכרים. לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.

באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם.

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
כתבות נבחרות
יועץ משכנתא לבחירת המסלול הנכון
לרוב הישראלים אין די ידע פיננסי כדי להבין את מסלולי המשכנתא. הפתרון: יועץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר מדוע מומלץ להיעזר בשירותי יועץ משכנתא ואיזה מידע ניתן לקבל ממנו.
כיצד מחושבת ריבית משכנתא?
מה הן משכנתאות? כיצד מחושבת ריבית? בכתבה זו יוסבר על קרן, הצמדה, משכנתאות ריבית וכל מה שחשוב לדעת כאשר לוקחים משכנתא.
לכל הכתבות
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות