מאמרים
כתבות
משכנתא ריבית
מה היא משכנתא ריבית וכיצד לוקחים אותה? 4 דברים שצריך לדעת על משכנתא ריבית ומסלולים שונים.
פורסם בתאריך: 12/09/2013

משכנתא ריבית ושאר מושגים עלולים לבלבל את מי שלא בקיא בתחום. הסכומים הגבוהים בהם מדובר מחייבים משנה זהירות ומחשבה עמוקה ומסודרת לפני שחותמים על המסמכים בבנק. הבעיה היא שכאשר אנו מדברים על סכומים של מאות אלפי שקלים ושומעים מונחים כמו משכנתא ריבית הלוואה פריים וכו' אנחנו מתבלבלים ושוכחים שבעצם קניית משכנתא היא כמו שופינג, אבל במקום בגדים מדובר בכסף. להלן 5 דברים שכדאי לזכור כאשר מדברים על משכנתא ריבית וכו':

1. לעשות שופינג בין הבנקים: לכל בנק התמחות במסלול שונה, לכל בנק תנאים שונים וכל אלו משתנים מדי יום בהתאם לשורה ארוכה של פרמטרים כמו תנאי הריבית בישראל, מבצעים שיווקים של הבנק ועוד. לכן לא להתעצל אלא ללכת למספר בנקים, להתמקח שוב ושוב עד שמשיגים את התנאים הטובים ביותר.

2. לבדוק היטב את גובה ההחזר החודשי שביכולתכם להחזיר: גם אם אתם מרוויחים היטב ומסוגלים לעמוד כרגע בתנאי משכנתא ריבית גבוהה יחסית, יש לזכור כי לאורך עשרים שנה, פרק זמן מקובל בהחלט של משכנתא, התנאים יכולים להשתנות.
3. להבין כי משכנתא ריבית יכולה לעלות בחדות: אנו נמצאים בתקופה שבה הריביות נמוכות היסטורית עקב המשבר הפיננסי של שנת 2008 והתנאים הכלכליים הייחודיים שנוצרו בעקבותיו. תנאים אלו יכולים להשתנות במהירות ובחדות, והחזר חודשי של משכנתא ריבית צמודת מדד או פריים יכול לזנק. העצה כאן היא לקחת מרווחי ביטחון ראויים.

4. לקיחת ובחירת משכנתא ריבית היא החלטה מורכבת: גם אם הפקיד בבנק ממש ידידותי, והולך לקראתכם, ייתכן כי אפשר להשיג תנאים משופרים. מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות מומחה שיכול לחסוך סכומי כסף ניכרים.

לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.
באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם.

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
כתבות נבחרות
איך לחסוך בתשלום ריביות משכנתא ?
ריביות משכנתא הן עלות כלכלית המוטלת על כתפי נוטלי המשכנתא בנוסף להחזר ההלוואה המקורית.. בכתבה זו נסביר כיצד ניתן להוזיל ריביות משכנתא.
משכנתא ריבית
מה היא משכנתא ריבית וכיצד לוקחים אותה? 4 דברים שצריך לדעת על משכנתא ריבית ומסלולים שונים.
לכל הכתבות
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות