מאמרים
כתבות
איך לחסוך בתשלום ריביות משכנתא ?
ריביות משכנתא הן עלות כלכלית המוטלת על כתפי נוטלי המשכנתא בנוסף להחזר ההלוואה המקורית.. בכתבה זו נסביר כיצד ניתן להוזיל ריביות משכנתא.
פורסם בתאריך: 01/01/0001

ריביות משכנתא הן העלות של המשכנתא:  הבנקים מלווים את הכסף לרוכשי דירות שחסרים את ההון העצמי הדרוש. הרווח על הפעולה הוא הריבית. כך למשל, אם נטלנו הלוואה  למשך שנה אחת של 100 שקלים,, הנושאת ריביות משכנתא של אחוז, המחיר של ריביות משכנתא יהיה שקל אחד. ריביות משכנתא שנקבעות בתחילת ההלוואה יכולות להישאר קבועות או להשתנות לאורך חיי ההלוואה, הכל בהתאם למסלול שהמשכנתא נקבעה.
ריביות משכנתא נקבעות לפי:
1. משך ההלוואה
2. אחוז ההלוואה משווי הנכס
3. התנאים הכלכלים במשק


 איך לחסוך בתשלום ריביות משכנתא:

1. לקחת הלוואה קטנה ככל האפשר. בדרך זו ההחזר הכולל יהיה נמוך יותר, ותשלום ריביות משכנתא יצטמצם משמעותית.
2. לפרוש את המשכנתא על תקופה נמוכה ככל האפשר: גם בדרך זו יצטמצמו משמעותית תשלומי ריביות משכנתא.r /> 3. לתכנן את לקיחת המשכנתא חודשים מראש - משכנתא היא דבר מסובך יחסית לרוב האנשים. נושא ריביות משכנתא לא תמיד ברור, ולכן ככל שתשקיעו יותר זמן בתכנון המשכנתא כך תוכלו לבחור את המסלול הכדאי ביותר.
4. לבצע סקר ריביות משכנתא בתחילת התהליך - שוק המשכנתאות הוא שוק תחרותי, והבנקים ינסו לפתות אתכם להיות לקוחות שלהם. משא ומתן מוצלח יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בתשלום ריביות משכנתא.
5. להתמקח עם הפקיד בבנק על התנאים - גם לאחר שקיבלתם הצעה מהבנק, ריביות משכנתא יכולות עוד לרדת אם תצליחו להוכיח לפקיד שקיבלתם הצעה זהה או דומה מבנק אחר ואתם שוקלים לקחת אותה. לפקיד הבנק יש מרווח תמרון, ואם לא לפקיד אז למנהל שלו.
6. כל שנה או שנתיים להתייעץ עם מומחה משכנתא האם ניתן למחזר את ההלוואה. התנאים במשק משתנים ואיתם ריביות משכנתא.


אתם אתם חשים כי נושא חישוב המשכנתא או ריביות משכנתא אינו ברור לכם דיו, מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות מומחה שיכול לחסוך סכומי כסף ניכרים. לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.
באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם.

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות