מאמרים
כתבות
אנו מתמחים בשלושה תחומים עיקריים
משכנתא חדשה
רוכשים נכס בפעם הראשונה ? - אנחנו נלווה אתכם בלקיחת המשכנתא. דעו: רכישת בית היא העיסקה הפיננסית הגדולה ביותר בחייכם. המשכנתא לרכישת הנכס מלווה במכשולים רבים, שעלולים להשפיע על יכולת ההחזר החודשי ועל איכות החיים שלכם. החשיבות בבחירת המסלולים המתאימים והשגת הריבית הטובה ביותר הם רק חלק מהמורכבויות והסיכונים שבלקיחת המשכנתא, תנו לנו לקחת אתכם יד ביד.
מיחזור משכנתא
המסלולים והריביות בהלוואת המשכנתא, משתנים כל הזמן ואיתם ההזדמניות לחסוך במשכנתא, ולכם קיימת אפשרות למחזר את המשכנתא הקיימת למשכנתא חדשה ובכך לחסוך עשרות אלפי שקלים.
הלוואה לכל מטרה
בעל דירה, מעוניין בהלוואה בתנאים טובים לשיפוצים, אירוע משפחתי, לימודים, רכישת רכב, צרכים רפואיים, סליוק הלוואות פרטיות, כיסוי מינוס או לכל מטרה אחרת? אנחנו נדאג להשיג עבורך בהסתמך על הדירה הקיימת (עם או בלי משכנתא) הלוואה בתנאים טובים והחזרים נוחים.
 
כתבות נבחרות
     
     
 
מדריכים נבחרים
מחזור משכנתא
מחזור משכנתאות היא פעולה שמומלץ לבצע כל מספר שנים. כל הטיפים בדרך לביצוע מחזור משכנתא מוצלח.
 
חישוב משכנתא
חושבים לבצע חישוב משכנתא לבד? תחשבו שוב חישובי משכנתאות הם פעולה מורכבת, וכל סטייה בעשירית האחוז תעלה ממון רב. אז אל תחסכו על ביצוע חישוב משכנתא - גשו למומחה
 
משכנתא בריבית קבועה לא צמודה למדד
מהי משכנתא בריבית קבועה לא צמודה למדד? כל היתרונות והחסרונות של משכנתא בריבית קבועה לא צמודה למדד.
הלוואה לכל מטרה - משכנתא שנייה
הלוואה לכל מטרה בשמה הנוסף "משכנתא שנייה", היא פתרון לגיוס אשראי בתנאים טובים
       
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות