מאמרים
כתבות
המדריך למבקש משכנתא חדשה
ריכזנו עבורכם נקודות חשובות בלקיחת משכנתא חדשה
פורסם בתאריך: 10/08/2013
ContactUsOnFaceBook TwittUs E-MailUs Print

שלב 1
לפני שאתם רצים לראות ולבדוק נכס לרכישה, יש לבדוק מה סכום הדירה המתאים לכם (הון עצמי קיים פלוס סכום משכנתא המתאימה לפרופיל הפיננסי שלכם).
ההון העצמי הקיים ידוע לכם אך מהי המשכנתא המתאימה לכם? - בשביל לדעת זאת יש מספר כלים לבדיקה שהעיקריים בניהם: הון עצמי וכושר החזר.

א. ההון העצמי - רוב הבנקים למשכנתאות מאשרים מימון של עד 70% מימון וחלק אף 90% מימון. ההחלטה על אחוזי מימון גבוהים נקבעים על פי טיב הלווים והביטחון של הבנק בעמידת הלווים בגובה ההחזר החודשי.

ב. כושר החזר - אחוז החזר המשכנתא הצפוי מסך ההכנסה נטו הפנויה מכל התחייבות (הלוואות פרטיות , משכנתאות נוספות וכד'). כושר החזר המומלץ הינו עד 28% מסך הכנסה נטו, אך הבנקים מנהיגים אישור משכנתא בהתאם לכושר החזר של עד 33% (כמובן שקיימים חריגים).
ושנייה לפני שאתם רצים לחפש דירה ולחתום על חוזה הרכישה כדאי שתקבלו אישור עקרוני מהבנק לגובה המשכנתא וכלל הנתונים הפיננסיים. על כן מומלץ לגשת בשלב הראשון לבנק ולהגיש מסמכים אשר מעידים על הפרופיל הפיננסי שלכם בדרישה לאישור המשכנתא המקסימאלית שאותם תרצו לקבל.  

שלב 2
צאו לחפש דירה בהתאם לאישור העקרוני ושנייה לפני שאתם חותמים על חוזה זכרו להתייעץ עם עו"ד ולהעביר טיוטה הסכם ונסח טאבו לבנק למשכנתאות על מנת שיאשרו את פרטי הנכס ואת התנאים העיקריים בהסכם הרכישה.

שלב 3
תהליך בחירת המשכנתא והריבית
אך כמובן שאנחנו חייבים להזכיר ולהמליץ שיש משמעות לריבית או תקבלו ולמסלולים אותם תבחרו על המשכנתא שיעלו לכם ביוקר בחיי המשכנתא ,לכן אנחנו ממליצים לכם להיעזר בצוות היועצים של חברתנו.

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
כתבות נבחרות
ייעוץ משכנתאות חוסך כסף
מתכוננים לקבל משכנתא? ייעוץ משכנתאות הוא תחנה הכרחית בדרך לקבלת החלטה מושכלת. בדף זה יוסבר כיצד ייעוץ משכנתאות יוכל לסייע לכם לחסוך כסף
ייעוץ משכנתא משתלם
רבים מתחבטים האם לשלם עבור יעוץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר כיצד שירותי יעוץ משכנתא יחסכו לכם כסף רב.
לכל הכתבות
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות