מאמרים
כתבות
חישוב משכנתא
חושבים לבצע חישוב משכנתא לבד? תחשבו שוב חישובי משכנתאות הם פעולה מורכבת, וכל סטייה בעשירית האחוז תעלה ממון רב. אז אל תחסכו על ביצוע חישוב משכנתא - גשו למומחה
פורסם בתאריך: 18/03/2013
ContactUsOnFaceBook TwittUs E-MailUs Print

חישוב משכנתא הוא פעולה הכרחית כאשר נעזרים בהלוואה מהבנק לצורך רכישת נכס למגורים. באמצעות חישובי משכנתאות תוכלו לדעת מספר נתונים שנחשבים בסיסיים כגון:
1. מה יהיה היקף ההחזר החודשי.
2. כמה ריבית תשלמו לאורך כל תקופת ההלוואה.
3. מה יהיה הסכום הכולל שתשלמו עבור ההלוואה.

נתון נוסף עליו מתבסס חישוב משכנתא הוא שיטת ההחזר. שיטות החזר מוכרות הן שפיצר, קרן שווה, בוליט ועוד. לשיטות אלו יש השפעה מכרעת על חישובי משכנתאות.

אז נכון: חישובי משכנתאות הם פעולה יום יומית אותה מבצעים בבנק בו תקבלו את ההלוואה. אולם בעוד הבנקאי מכיר היטב את המונחים השונים ויוכל להמליץ לכם על המסלול המתאים לכם, מומלץ לא להסתמך רק עליו ולבצע חישוב משכנתא בצורה עצמאית, או להיעזר באיש מקצוע. תתפלאו כמה כסף תוכלו לחסוך אם תבצעו חישוב משכנתא אופטימאלי. לשם המחשה, כל תזוזה של 0.1 אחוז בריבית אותה תשלמו יכולה להסתכם בעת חישוב משכנתא של 650 אלף שקלים בפרק זמן של 25 שנה, בסכום של 15 אלף שקלים.


/> נשמע מסובך? לאו דווקא. חישובי משכנתאות הן לא פעולות מסובכות במיוחד. רבים מלוקחי המשכנתאות נעזרים במחשבונים ייעודיים לצורך כך. יחד עם זאת,  מחשבונים אלו שניתן למצוא כמוהם ברחבי האינטרנט, אינם מדויקים במאה אחוז ואינם מאפשרים לבצע חישוב משכנתא מורכב המשלב בין שיטות החזר שונות בתקופות משתנות. הדיוק הוא כאמור חשוב ביותר.

לכן בעת ביצוע חישובי משכנתאות רצוי להיעזר באיש מקצוע, כגון כלכלן או איש פיננסים, על מנת שייעזר בכלים מדויקים יותר ואמינים, כגון גיליון אקסל, שיאפשר לכם לא רק לדעת בעת הבדיקה את גובה ההחזר, עלות הריבית וכו' אלא גם יאפשר לכם לבצע שינויים לאורך תקופת ההלוואה ולבצע מחדש חישוב משכנתא בהתאם לצורך.

צורך כזה של חישובי משכנתאות מעת לעת יכול לבוא לידי ביטוי בעת שינוי בתנאים הכלכליים של המשק כמו שינוי בגובה הריבית, עליית מדד וכו'.  חישוב משכנתא מתבסס על מספר נתונים. אחד מהם הוא משך ההלוואה: אם למשל תבקשו לקצר את משך ההלוואה, נניח מ 25 שנה ל 20 שנה, תצטרכו לבצע חישוב משכנתא מחדש שישקלל את התנאים החדשים.   נגישות לאקסל תאפשר לכם להזין בעמודה המתאימה את פרק התקופה ולקבל את הנתונים מיד, בלי לבצע חישובים מסובכים מחדש. אם אפשר, מדוע לא לחסוך כסף? לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.

באתר טאבו ישיר תוכלו למצוא את כל המידע בנושא. לפגישת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו , מלאו את פרטיכם ונציג יצור עמכם קשר בהקדם

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
כתבות נבחרות
איך לחסוך בתשלום ריביות משכנתא ?
ריביות משכנתא הן עלות כלכלית המוטלת על כתפי נוטלי המשכנתא בנוסף להחזר ההלוואה המקורית.. בכתבה זו נסביר כיצד ניתן להוזיל ריביות משכנתא.
משכנתא ריבית
מה היא משכנתא ריבית וכיצד לוקחים אותה? 4 דברים שצריך לדעת על משכנתא ריבית ומסלולים שונים.
לכל הכתבות
מדריכים מומלצים
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות