מאמרים
כתבות
חותכים בהחזר החודשי
ערן כרמל, מנכ"ל טאבו ישיר משכנתאות, מסביר בראיון ל-BizportalTV מתי כדאי למחזר משכנתא ובאילו מסלולים - צפו בסרטון
פורסם בתאריך: 13/02/2013

הריבית הנמוכה במשק, העומדת כיום על שיעור של 1.75%, הגדילה מאוד את הביקוש לדירות בשנים האחרונות בעקבות תנאי המשכנתאות המועדפים. אולם ישנם כאלה שנטלו משכנתא לפני שנים רבות כשהריבית במשק עמדה על שיעורים גבוהים בהרבה שמגיעים אפילו ל8% ואף 9% עם החזר חודשי גדול הנובע מעליית המדד המצטברת לאורך השנים.

האם בתנאים של ריבית כל כך נמוכה כדאי למחזר משכנתא? אין ספק שבריבית הנמוכה מריבית המשכנתא שנלקחה משלמים דמי פירעון מוקדם, קנס שעשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים, אולם ישנם מצבים בהם גם לאחר תשלום הקנס עדיין משתלם מאוד למחזר. 

ערן כרמל, מנכ"ל טאבו ישיר משכנתאות, מקבוצת קו מנחה , מסביר בראיון ל-BizportalTV באילו תנאים כדאי למחזר משכנתא וכמה ניתן לחסוך. צפו בסרטון

אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום!
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם האפשרי
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות