מאמרים
כתבות
הכה את המומחה
טאבו ישיר משכנתאות החברה הגדולה ליעוץ משכנתא, עונה על שאלות בנושא משכנתא חדשה, מיחזור משכנתא והלוואה לכל מטרה יועצי המשכנתאות בחברתנו בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בייעוץ אובייקטיבי ובבנקים למשכנתאות , ואתם נהנים מניסיון מצטבר ועשיר מהמומחים בתחום
הצג שאלות בנושא:
משכנתא חדשה
מיחזור משכנתא
הלוואה לכל מטרה
משכנתא חדשה
ניתן לקבל משכנתא בפרויקט תמ"א 38 ?

בפרויקט תמ"א 38 מתבע שינוי בנסח טאבו / אישור זכויות של הבניין, דבר אשר יכול לגרור במורכבות קבלת הבטחונות של הבנק ועל כן ייתכן שהבנקים למשכנתאות לא יוכלו לספק משכנתא. 

קיימים כיום מקרים רבים בהם הבנקים למשכנתאות כן נתנו משכנתאות לפרוייקטים של תמ"א 38, ולכן מומלץ לבחון עם הבנקים טרם חתימה על הסכם הרכישה האם ניתן לקבל על פרויקט כזה או אחר משכנתא.

מיחזור משכנתא
יש לי משכנתא משנת 2006 וחלק מהמשכנתא מורכבות מזכאות של 4% האם כדאי לי לבצע מיחזור?

זכאות מדינה התקבלה בעבר בריבית של 4% צמוד לממד, כאשר כיום ניתן לקבל ריבית קבועה צמודה למדד בריבית הנמוכה מ - 3%, על כן קיימת סבירות גבוהה שכדאי לבצע מיחזור של המשכנתא. 

עם זאת יש לבחון את אחוז הצמדה למדד, מכיוון שקיימות משכנתאות זכאות בהם הצמדה על המדד חלקי ובהתאם לכך תשבותי יכולה להשתנות. 

הלוואה לכל מטרה
הבן שלי מתחתן בחודש הבא, האם אני יכול לקבל הלוואה של 200,000 ש"ח כדי לתת מתנה לבן ?

ניתן לקבל הלוואה לכל מטרה תוך כדי שעבוד נכס מגורים, אך אחוז המימון של המשכנתא הקיימת (במידה וקיימת) והלוואה לכל מטרה לא יעברו 50% משווי הנכס. - אני ממליץ לקרוא את מדריך "כל מה צריך לדעת על הלוואה לכל מטרה".

במידה והבן עתיד לרכוש נכס בזמן הקרוב אני ממליץ לקחת את הלוואה לכל מטרה במועד הקרוב לרכישת הנכס ולהציג את המתנה לבן "כעזרה לרכישת דירה" ובכך לקבל תנאים של הלוואת דיור הזולה מהלוואה לכל מטרה.

יש לך שאלה בעניין משכנתא, רשום את שאלתך
שלח
יש לך שאלה בעניין משכנתא, רשום את שאלתך
כתבות נבחרות
יועץ משכנתא לבחירת המסלול הנכון
לרוב הישראלים אין די ידע פיננסי כדי להבין את מסלולי המשכנתא. הפתרון: יועץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר מדוע מומלץ להיעזר בשירותי יועץ משכנתא ואיזה מידע ניתן לקבל ממנו.
ייעוץ משכנתא משתלם
רבים מתחבטים האם לשלם עבור יעוץ משכנתא. בכתבה זו יוסבר כיצד שירותי יעוץ משכנתא יחסכו לכם כסף רב.
לכל הכתבות
בדיקת כדאיות למשכנתא ללא תשלום !
השאר את פרטיך ונציגנו יחזרו אליך בהקדם
חברת טאבו ישיר משכנתאות שייכת לחטיבת הנדל"ן בקבוצה פעילות המשכנתאות משלימה את פעילותה של חברת טאבו ישיר –קו מנחה העוסקת בכל השלבים הבירוקרטיים בתחום הנדל"ן, הוצאת נסחי טאבו, רישומי הערות אזהרה, הוצאת נסחים חתומים, תשריטים ועוד מגוון רחב של פעולות. שתי החברות משלימות ללקוח את כל תהליך עסקת המכר טא
תהיה בקשר
עם כל שאלה אתם מוזמנים להתקשר אלינו 
הצטרפו אלינו לפייסבוק
כתבות ועידכונים ,מעכשיו גם בפייסבוק
כל הזכויות שמורות לטאבו ישיר משכנתאות 2013 | תקנון שימוש | מדיניות פרטיות